Başvuru Formu

BAŞVURU FORMU

  • Kredi kullanabilmeniz için başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurun.
  • Siz başvuru formunu doldurduktan sonra danışmanlarımız sizi arayarak gerekli işlemleri başlatacaktır.
  • Mevcut verileriniz ile KKB sonucunuz birleştirilip, uzmanlarımız tarafından değerlendirilen detaylı raporu alın.
  • Rapor sonucunuz ile ne zaman hangi bankadan kredi alabileceğinizi öğrenin. Hemen kredinizi kullanın.

SAĞLAM BİLİŞİM GAYRİMENKUL VE FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A. Ş olarak;

Türkiye ticaret odasına bağlı 5411 sayılı bankacılık kanununa göre yasal danışmanlık faaliyeti gösteren kredi danışmanlık hizmeti veren bir firmayız. Kredi almakta zorlanan daha önce kredi çıkmayan müşterilerimize finansal danışmanlık hizmeti kapsamında kendi yetkimizi kullanıp bankalara yönlendirerek kredi kullanımına aracılık yapmaktayız.

Sağlam Kredi olarak ticaret odasına kayıtlı ve bankacılık kanunları çerçevesinde faaliyet gösteren yasal bir danışmanlık şirketiyiz. Kredi ve finans ihtiyaçlarınızı uzman kadromuz sayesinde sizin için en uygun faiz sunan bankanın onayına sunuyoruz. İşlemlerimizle ilgili önceliğimiz sizin durumunuzu olumsuz yönde etkilemeden size kredi imkanı sağlamak bu sebeple öncelikle sizin adınıza bir araştırma yapıyoruz hangi bankadan kredi alabilirsiniz , hangi banka size uygun bunların araştırması yapılıyor. Sizin bankalarda kayıtlı mali bilgileriniz, finansal gelir-giderleriniz, geçmişe yönelik bankalarla almış olduğunuz aksiyonlar tek bir dosya halinde birleştirilerek uygun banka yönlendirmesini sağlamaktayız. Bunun bir sonucu olarak da bizden aldığınız hizmet başvuru sayınızı arttırmadan aynı gün içerisinde size kredi imkanı sunabiliyor.

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar Max. Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maaliyet Oranı Max. Yıllık Maaliyet Oranı
500,00 TL 500.000,00 TL 3 – 36 Ay %25,89 %81,51

Örnek: 
36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, mevcut aylık en düşük faiz oranı olan 1,79 ile, aylık taksit ödemesi 4.771 TL, banka tahsis ücreti 260 TL, yıllık maliyet oranı ise % 30,35 olacaktır. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 57.513 TL olacaktır.
Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabilirim?