Sıkça Sorulan Sorular

GENEL BİLGİLENDİRME KREDİ KULLANDIRMA KOŞULLARI
 Birden fazla kredi kullanabilirmiyim ?

Aynı anda birden fazla kredi kullanabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız bankaların sunduğu borç ödemeli kredi yöntemi hakkında sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklar

 Ne kadar kredi kullanabilirim ?

Uzmanlarımız gelirinize orantılı kullanabileceğiniz kredi miktarını belirleyerek tarafınıza sunacak ve bu işleyiş ile kredinizi red cevabı almadan kullanabileceksiniz

 Kredi Danışmanlığı Hizmetleri;

 • Maliyet yönünden en uygun kredi kaynaklarının saptanması,
 • Gerekli bilgi ve belgelerin temini,
 • Gerekli fiziki ve mali projelendirmelerin yapılması,
 • Başvuru dosyalarının hazırlanması, takibi ve sonuçlandırılması,
 • Genel, bölgesel, sektörel ve ekonomik krizler veya yanlış borçlanma politikaları nedeniyle oluşan nakit sıkışıklığının giderilmesi konusunda, şahısların ve firmaların mevcut mali durumları dikkate alınarak, mevcut borcun daha uzun vadeye yayılması ve düşük maliyetli kredilerle yeniden yapılandırılması konularında hizmet sunmaktadır.
 • Dolandırıcılığın bir kolu da maalesef ki bu danışmanlık üzerinden yapılıyor.

  “Kurumsal bir işletmeyiz”, “bize güvenebilirsiniz”, “sizi bu borç batağından çekip alacağız” gibi vaatler ile kandırılıp daha kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Belli bir seviyeye ulaşmış ve güzel yorumlar ile anılan kurumları bu konu dışında tutmak gerekir. Danışmanlık hizmetini güvenebileceğiniz, yasal izinleri olan bir kurumla yapmalısınız.

  Kredi danışmanlığı müşteriye en uygun faiz ve vade koşullarında, kredi kullanımı hakkında yardımcı olan kurumlardır. Üstelik KKB puanınızın yetmediği zamanlarda size doğru yolu göstererek hızlı ve güvenilir bir şekilde KKB puanınızı arttıracak yöntemler sunabilirler. Peki ya KKB puanı nedir? KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanı olarak bilinir. Bu sizin daha önceki kredi ve kredi kartları kullanımlarınız hakkındaki her hareketinizi, sizin siciliniz olarak kayıt altında tutulmasını sağlayan sistemdir.

  Yalnızca sizin değil, kefil olduğunuz diğer kredi ve kredi kartlarının da ödemeleri sizin KKB puanınız üzerinden değerlendirilmektedir. Ayrıca, yüksek borçlanma dediğimiz kredi kartı ve kredi ödemeleriniz toplam gelirinizin belli bir yüzdesini geçtiğinde KKB puanınız olumsuz yönde etkilenmeye başlar. SGK primlerinizin ödemeleri düzensiz olduğunda KKB puanınız düşmese de, yükselmesi durumu tehlikeye girer. Devamlı kredi başvuruları yapıp ön onayı alınan kredileri kullanmamanız durumunda KKB puanınız düşecektir.

Leave a Reply:

WhatsApp chat