DANIŞMANLIK

Bütün kredi çeşitlerinde yanınızdayız

Kredi Alamıyormusunuz?

Bireysel kredi, Tüketici kredisi, Kobi Kredisi, İpotekli, Emekli, Araç Kredisi veya Ev kredisi alamıyormusunuz?

Tüketici Kredisi

Kredi siciliniz kötü ve htiyacınız için tüketici kredisi çekemiyormusunuz?

Kredi Kartı Borcu

Ödemeniz gereken kredi kartı borçlarınız var fakat ödeyememekten şikayetçi misiniz?

Acil kredi ihtiyacı

Acil nakit ihtiyacınız var ve bankalar başvurunuzu reddetti mi?

Bir tık uzağınızdayız

Yukarıda bulunan ihtiyaçlarınız doğrultusunda hangi ilçede bulunursanız bulunun kredi danışmanınız bir tık uzağınızda.

Hızlı ve güvenilir

En hızlı şekilde yardımcı olmaya yönelik bilgiler verilmekte ve güvenliğiniz açısından verileriniz saklı tutulmamaktadır. Kredi çekme kararının verilmesinden sonra başlayacak süreç oldukça zordur. Konusunda deneyimli personelimiz tarafından verilecek bilgiler ışığında tamamlanacak başvurularda, olumlu cevap alma ihtimali her zaman daha yüksektir. Çok sık bankaya gitmeyen, bankacılık geçmişi olmayan ve mali işler konusunda son güncellemelere hâkim olmayan kişiler, başvurularınıza olumsuz yanıt almanıza sebep olabilirler.

Banka Kredi Danışmanlık Hizmetleri

Kredi piyasalarında yapılan her işlem ve yapılan her olumsuz başvuru müşteri hanenize yazılacak ve daha sonraki işlemlerinizi etkileyecek güce sahip olacaktır. Kredi başvurusu öncesinde yaptığımız araştırmalar sayesinde ihtiyacınız olan nakit aralığı için sunulacak en iyi teklifi hangi bankanın vereceğini görebilirsiniz. Borç Para Bulma talepleri mutlaka Bankalar aracılığı ile yapılmalıdır.

Kredi Danışmanlık Firmamız Ne İş Yapar?

Acil ihtiyaçlarda, araba veya ev gibi yüksek bütçeli harcamalar yapmadan önce mevcut birikimin tamamlanması için kredi ihtiyacı açığa çıkar. Bankaların vermiş olduğu cazip tekliflerden yararlanmadan önce sunduğumuz kredi danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Piyasa şartları göz önüne alınarak her banka tarafından farklı şekillerde hazırlanan teklifler konusunda deneyimli olan ekiplerimiz, sizi en doğru alternatif hakkında baştan yönlendirir. Risk değerlendirmesi yapılarak sunulacak teklifleri değerlendirmek ve sürecin hangi banka üzerinden tamamlanmasına karar vermek ise tamamen kendi inisiyatifinize bağlıdır.

Mevcut ekonomik şartlarınızı göz önünde tutarak hazırlayacağımız öneriler, kredi başvurusu yapmanız halinde karşılaşacaklarınız hakkında size önceden fikir verir. Pek çok kişiyi zarar etmek hatta batmaktan koruyan önerilerimiz, her zaman tüketici memnuniyeti ve güveni göz önünde tutularak yapılır. Kredi geçmişi yüzünden geleceğinizi risk altına almak istemiyorsanız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yapılacak her türlü risk değerlendirmesi ve alınacak her türlü tedbir, mevcut nakit ihtiyacınızın karşılanmasına yönelik olacaktır.

Kredi Danışmanlık Hizmeti Ne Zaman Alınmalıdır?

Ülkemizde hak ettiği değeri tam olarak göremeyen kredi danışmanlığı, tamamen kullanıcının güvence altına alınması için gereklidir. Hizmet alımı olması gerekenin aksine işler zora girdiği zaman yapılır. Ancak kredi başvuru kararından başvuru hazırlıklarına, kredi çıkmasından geri ödemelere kadar her aşamada devrede olması gereken ekiplerimiz, değişen şartlara uygun olarak sizi yönlendirecektir.

Sunduğumuz kredi danışmanlık hizmetleri öncesinde müşterilerimizin borç durumlarına ait her türlü bilgiyi bizimle eksiksiz bir şekilde paylaşması istenir. Geçmişte yaşanmış her türlü olumsuz ödeme durumu ya da yazılı olarak alınmış her türlü ihtar kredi başvurusunu olumsuz olarak etkileyecektir. Müşterilerimizin mali tablosu üzerinde kuracağımız hakimiyet, mevcut piyasa şartları arasında en doğru teklifin hangi bankadan geldiğinin tespitini sağlar. Kurumumuzda hizmet veren danışmanlar müşterilerinin;

* Borçlarını

* Riskli durumlarını

* Kredi yapılandırmalarını

* Geçmiş işlem faiz oranlarını ve

* Mevcut nakit ihtiyaçlarını değerlendirerek bankalardan yeni teklif isteyebilecek yetkinliğe sahiptir.

Leave a Reply:

WhatsApp chat