Get the Best Solution for Your Business 

Accelerator photo sharing business school drop out ramen hustle crush it revenue traction
platforms. Coworking viral landing page user base. 

Sıkça Sorulan Sorular
 Birden fazla kredi kullanabilirmiyim ?

Aynı anda birden fazla kredi kullanabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız bankaların sunduğu borç ödemeli kredi yöntemi hakkında sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklar

 Ne kadar kredi kullanabilirim ?

Uzmanlarımız gelirinize orantılı kullanabileceğiniz kredi miktarını belirleyerek tarafınıza sunacak ve bu işleyiş ile kredinizi red cevabı almadan kullanabileceksiniz

 Kredi Danışmanlığı Hizmetleri;

 • Maliyet yönünden en uygun kredi kaynaklarının saptanması,
 • Gerekli bilgi ve belgelerin temini,
 • Gerekli fiziki ve mali projelendirmelerin yapılması,
 • Başvuru dosyalarının hazırlanması, takibi ve sonuçlandırılması,
 • Genel, bölgesel, sektörel ve ekonomik krizler veya yanlış borçlanma politikaları nedeniyle oluşan nakit sıkışıklığının giderilmesi konusunda, şahısların ve firmaların mevcut mali durumları dikkate alınarak, mevcut borcun daha uzun vadeye yayılması ve düşük maliyetli kredilerle yeniden yapılandırılması konularında hizmet sunmaktadır.
 • Dolandırıcılığın bir kolu da maalesef ki bu danışmanlık üzerinden yapılıyor.

  “Kurumsal bir işletmeyiz”, “bize güvenebilirsiniz”, “sizi bu borç batağından çekip alacağız” gibi vaatler ile kandırılıp daha kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Belli bir seviyeye ulaşmış ve güzel yorumlar ile anılan kurumları bu konu dışında tutmak gerekir. Danışmanlık hizmetini güvenebileceğiniz, yasal izinleri olan bir kurumla yapmalısınız.

  Kredi danışmanlığı müşteriye en uygun faiz ve vade koşullarında, kredi kullanımı hakkında yardımcı olan kurumlardır. Üstelik KKB puanınızın yetmediği zamanlarda size doğru yolu göstererek hızlı ve güvenilir bir şekilde KKB puanınızı arttıracak yöntemler sunabilirler. Peki ya KKB puanı nedir? KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanı olarak bilinir. Bu sizin daha önceki kredi ve kredi kartları kullanımlarınız hakkındaki her hareketinizi, sizin siciliniz olarak kayıt altında tutulmasını sağlayan sistemdir.

  Yalnızca sizin değil, kefil olduğunuz diğer kredi ve kredi kartlarının da ödemeleri sizin KKB puanınız üzerinden değerlendirilmektedir. Ayrıca, yüksek borçlanma dediğimiz kredi kartı ve kredi ödemeleriniz toplam gelirinizin belli bir yüzdesini geçtiğinde KKB puanınız olumsuz yönde etkilenmeye başlar. SGK primlerinizin ödemeleri düzensiz olduğunda KKB puanınız düşmese de, yükselmesi durumu tehlikeye girer. Devamlı kredi başvuruları yapıp ön onayı alınan kredileri kullanmamanız durumunda KKB puanınız düşecektir.

Brief 2

Describe more about product

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut.
 • Easy to Customize

  Lorem lean startup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder.

 • Lorem Ipsum

  Lorem lean startup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder.

DANIŞMANLIK

Bütün kredi çeşitlerinde yanınızdayız

Kredi Alamıyormusunuz?

Bireysel kredi, Tüketici kredisi, Kobi Kredisi, İpotekli, Emekli, Araç Kredisi veya Ev kredisi alamıyormusunuz?

Tüketici Kredisi

Kredi siciliniz kötü ve htiyacınız için tüketici kredisi çekemiyormusunuz?

Kredi Kartı Borcu

Ödemeniz gereken kredi kartı borçlarınız var fakat ödeyememekten şikayetçi misiniz?

Acil kredi ihtiyacı

Acil nakit ihtiyacınız var ve bankalar başvurunuzu reddetti mi?

Bir tık uzağınızdayız

Yukarıda bulunan ihtiyaçlarınız doğrultusunda hangi ilçede bulunursanız bulunun kredi danışmanınız bir tık uzağınızda.

Hızlı ve güvenilir

En hızlı şekilde yardımcı olmaya yönelik bilgiler verilmekte ve güvenliğiniz açısından verileriniz saklı tutulmamaktadır. Kredi çekme kararının verilmesinden sonra başlayacak süreç oldukça zordur. Konusunda deneyimli personelimiz tarafından verilecek bilgiler ışığında tamamlanacak başvurularda, olumlu cevap alma ihtimali her zaman daha yüksektir. Çok sık bankaya gitmeyen, bankacılık geçmişi olmayan ve mali işler konusunda son güncellemelere hâkim olmayan kişiler, başvurularınıza olumsuz yanıt almanıza sebep olabilirler.

Banka Kredi Danışmanlık Hizmetleri

Kredi piyasalarında yapılan her işlem ve yapılan her olumsuz başvuru müşteri hanenize yazılacak ve daha sonraki işlemlerinizi etkileyecek güce sahip olacaktır. Kredi başvurusu öncesinde yaptığımız araştırmalar sayesinde ihtiyacınız olan nakit aralığı için sunulacak en iyi teklifi hangi bankanın vereceğini görebilirsiniz. Borç Para Bulma talepleri mutlaka Bankalar aracılığı ile yapılmalıdır.

Kredi Danışmanlık Firmamız Ne İş Yapar?

Acil ihtiyaçlarda, araba veya ev gibi yüksek bütçeli harcamalar yapmadan önce mevcut birikimin tamamlanması için kredi ihtiyacı açığa çıkar. Bankaların vermiş olduğu cazip tekliflerden yararlanmadan önce sunduğumuz kredi danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Piyasa şartları göz önüne alınarak her banka tarafından farklı şekillerde hazırlanan teklifler konusunda deneyimli olan ekiplerimiz, sizi en doğru alternatif hakkında baştan yönlendirir. Risk değerlendirmesi yapılarak sunulacak teklifleri değerlendirmek ve sürecin hangi banka üzerinden tamamlanmasına karar vermek ise tamamen kendi inisiyatifinize bağlıdır.

Mevcut ekonomik şartlarınızı göz önünde tutarak hazırlayacağımız öneriler, kredi başvurusu yapmanız halinde karşılaşacaklarınız hakkında size önceden fikir verir. Pek çok kişiyi zarar etmek hatta batmaktan koruyan önerilerimiz, her zaman tüketici memnuniyeti ve güveni göz önünde tutularak yapılır. Kredi geçmişi yüzünden geleceğinizi risk altına almak istemiyorsanız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yapılacak her türlü risk değerlendirmesi ve alınacak her türlü tedbir, mevcut nakit ihtiyacınızın karşılanmasına yönelik olacaktır.

Kredi Danışmanlık Hizmeti Ne Zaman Alınmalıdır?

Ülkemizde hak ettiği değeri tam olarak göremeyen kredi danışmanlığı, tamamen kullanıcının güvence altına alınması için gereklidir. Hizmet alımı olması gerekenin aksine işler zora girdiği zaman yapılır. Ancak kredi başvuru kararından başvuru hazırlıklarına, kredi çıkmasından geri ödemelere kadar her aşamada devrede olması gereken ekiplerimiz, değişen şartlara uygun olarak sizi yönlendirecektir.

Sunduğumuz kredi danışmanlık hizmetleri öncesinde müşterilerimizin borç durumlarına ait her türlü bilgiyi bizimle eksiksiz bir şekilde paylaşması istenir. Geçmişte yaşanmış her türlü olumsuz ödeme durumu ya da yazılı olarak alınmış her türlü ihtar kredi başvurusunu olumsuz olarak etkileyecektir. Müşterilerimizin mali tablosu üzerinde kuracağımız hakimiyet, mevcut piyasa şartları arasında en doğru teklifin hangi bankadan geldiğinin tespitini sağlar. Kurumumuzda hizmet veren danışmanlar müşterilerinin;

* Borçlarını

* Riskli durumlarını

* Kredi yapılandırmalarını

* Geçmiş işlem faiz oranlarını ve

* Mevcut nakit ihtiyaçlarını değerlendirerek bankalardan yeni teklif isteyebilecek yetkinliğe sahiptir.

Packages

Term sheet convertible note colluding bootstrapping.

Basic

From $39 per monthTotal Users15Unlimited StylesAdvance ProtectionCloud Storage24/7 Customer ServiceBackup Service

$39 Per Month

Sign Up

Premium

From $59 per monthTotal Users35Unlimited StylesAdvance ProtectionCloud Storage24/7 Customer ServiceBackup Service

$39 Per Month

Sign Up

Ultimate

From $99 per month Unlimited Users Unlimited Styles Advance Protection Cloud Storage24/7 Customer ServiceBackup Service

$39 Per Month

Sign Up

SAĞLAM KREDİ

VİDEO TANITIM FİLMİMİZ

Süreç Yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular

Birden fazla kredi kullanabilirmiyim?Aynı anda birden fazla kredi kullanabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız bankaların sunduğu borç ödemeli kredi yöntemi hakkında sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklar

Ne kadar kredi kullanabilirim?

Uzmanlarımız gelirinize orantılı kullanabileceğiniz kredi miktarını belirleyerek tarafınıza sunacak ve bu işleyiş ile kredinizi red cevabı almadan kullanabileceksiniz
Şu anda kredim var kredi verirler mi? Aktif krediniz var ve ikinci bir krediye daha ihtiyacınız var ise ödemelerde gecikme yaşamadıysanız, evraklarınızı ve talep edilecek meblayı düzgün hazırlarsanız kredi alabilirsiniz

Finansal yapının değerlendirilmesi

Yapınıza uygun kredi stratejisi belirlenmesi

Finans alternatiflerinizin belirlenmesi

Kredi başvuru dosyasının hazırlanması

Trusted by Thousands

Term sheet convertible note colluding bootstrapping.
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2

Jhone doe

Lorem lean startup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder. User engagement A/B testing shrink a market venture capital pitch deck. Social bookmarking group buying crowded market pivot onboarding.

Jhone doe Marketing maneger Jhone doe

Lorem lean startup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder. User engagement A/B testing shrink a market venture capital pitch deck. Social bookmarking group buying crowded market pivot onboarding.

Jhone doe Marketing maneger Markel Díaz

Lorem lean startup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder. User engagement A/B testing shrink a market venture capital pitch deck. Social bookmarking group buying crowded market pivot onboarding.

Markel Díaz Marketing officer

We Are Ready to Help You

Get the Best Solution for Your Business

 

 BİZE ULAŞIN HIZLI İLETİŞİM

0542 212 95 89

 

info@saglamkredi.com

 

 

WhatsApp chat